FAQ

Co to je reflexní fólie?

Reflexní fólie jsou fólie, které odrážejí světlo. Pokud na fólii posvítíte – bude odrážet světlo stejně jako odrazka na kole.

Co to je fotoluminiscenční fólie?

Fotoluminiscenční fólie jsou samolepicí akrylové fólie především pro bezpečnostní značení. Exteriérová životnost těchto fólií je 5 – 7 let. Fólie se dá lepit na téměř všechny hladké povrchy za sucha i mokra s výjimkou monomerických vinylů. Luminace po 10 minutách: 132 mcd/m2 (norma DIN 67510 udává 20 mcd/m2), luminace po 60 minutách: 16 mcd/m2 (norma DIN 67510 udává 2,8 mcd/m2), doba vyzařování světla až 11 h. Z hlediska požární ochrany splňuje třídu F1 požadovanou dle DIN 53 438-3. Světelné hodnoty splňují požadavky DIN 67 50-1 (zkouška optických vlastností dle DIN 67 510). Vyznačuje se dobrou odolností proti solné mlze (DIN 50 021-SS).

Proč a jak platit kreditní nebo platební kartou?

Je to nejpohodlnější, nejrychlejší a nejbezpečnější způsob, jak zaplatit za naše nálepky. Ve srovnání se zasláním na dobírku ušetříte. Ve srovnání s bankovním převodem ušetříte čas, protože v tomto případě zasíláme nálepky až po přijetí platby. To trvá obvykle čtyři pracovní dny. Při platbě kartou vidíme vaši platbu okamžitě a nálepky zasíláme okamžitě.

Po kliknutí na tlačítko přejít na PayPal k provedení platby přejdete na zabezpečenou stránku. Pokud nejste u PayPal registrovaní, najděte v levé části stránky text: „Don’t have a PayPal account? Use your credit card or bank account.“ a klikněte na odkaz Continue. Na této stránce už jen vyplníte pár údajů z vaší karty a platbu dokončíte.

Zasíláte na dobírku i do zahraničí?

Na dobírku do zahraničí nezasíláme. Zasíláme pouze do Česka a na Slovensko. Zahraniční pošta po vás před vyzvednutím zásilky bude požadovat úhradu za převod peněžních prostředků nad rámec ceny vaší objednávky. Stejný případ se týká bankovního převodu, který je také drahý. Nejpohodlnější, nejrychlejší a hlavně zdarma je platba kreditní nebo platební kartou. Při dokončování objednávky zvolte způsob platby „Pay Pal (Visa, Master card)“. Budete přesměrování na zabezpečenou stránku, odkud provedete platbu kartou.

Co je to silueta?

Silueta je označení obrysu, stínu, přeneseně také nástinu. Je to také forma umění, užívá se zejména jako dekorační kresba, známá už od starověku. V tomto internetovém obchodě najdete decentní siluety, které jsou zhotoveny ze samolepící fólie. U nás si vyberete sobě blízký motiv. Máme v nabídce přes 3500 druhů.

Jsou nálepky určeny jen na auta?

Samozřejmě že ne! Nálepkou si můžete ozdobit cokoliv jiného. Například: okno, notebook, hrníček, motorku a podobně. Nálepky jsou zhotoveny z kvalitního materiálu, který přilne na spoustu podkladů.

Z jakého materiálu jsou samolepky vyrobeny?

Samolepky jsou vyrobeny ze 75 mikronové monomerické válcované fólie pro výřez – signcutting. Fólie mají permanentní lepidlo.