Kodex

V roce 2005 jsem se zamiloval do Kitingu. No a protože jsem to chtěl dát všem na vědomí, chtěl jsem si personifikovat dentně vlastní auto právě tímto motivem. Nenašel jsem žádný internetový obchod, který by to umožňoval. Svou první nálepku jsem vystřihl nůžkami 🙂

Nápad se mi natolik zalíbil, že jsem se rozhodl s tím něco udělat. Zprvu jsem si vytvářel vlastní vektory obkreslováním fotek. Byly tak originální. Založil jsem první e-shop a vektory vystavil. Kupodivu to fungovalo.

Přibral jsem do týmu další dva kolegy Dolaňu a Cigiho a dali jsme tomu pořádný ráz. Přes 3500 vektorů jsme nakoupili od Amerických grafiků z firmy Sign Torch. Jsme tak unikátní a originální. Samozřejmě v té celé kupě zůstaly i ty původní 😉

Protože vše ladíme a provozujeme již deset let. Máme opravdu dobré zkušenosti. Nálepky zasíláme do celého světa a za celou dobu jsme se nesetkali s žádnou reklamací. Děláme to  opravdu dlouho a hlavně jako koníčka, snažíme se a vlastně to jde samo, dělat svou práci pořádně a profesionálně. Nálepky vyřezáváme jedině z nejkvalitnějších sedmiletých fólii, které jsou také opatřeny UV ochranou proti vyblednutí.

Nyní jsme spustili nový eshop, který je jednoduchý a svižný. A protože víme, že nálepky jsou nahodilý nákup, který řešíte hlavně ve volném čase na mobilech a tabletech, je samozřejmě odladěný pro mobilní zařízení. Funkce eshopu jsou nastaveny jednoduše tak, aby vše fungovalo a nezatěžovalo jak vás, tak nás a samotné nálepky to zbytečně neprodražovalo.

Jedná se o zboží zhotovené na přání spotřebitele a od objednávky bohužel nelze odstoupit. Musíme je totiž vyrobit a šance, že si někdo znovu objedná vámi zvolenou variantu je mizivá. Proto, pokud si nákup rozmyslíte, nás prosím co nejdříve informujte. O nic nejde, jsme lidi a vždy se v pohodě domluvíme.

Snažím se být šetrný k přírodě

  • Nálepky balím do bublinkových obálek, přesně ořezaných podle velikosti obsahu. Sníží se tak jejich spotřeba. Nakupuji je od firmy INPAP, která zaměstnává osoby se zdravotním postižením.
  • Nálepky jsou obstřihnuté kolem svého tvaru, aby se jich na fólii vlezlo co nejvíce. Sníží se tak množství odpadu.
  • Vyseparovaný materiál putuje do tříděného odpadu.
  • Případný přebytečný materiál dávám své dceři do školy, kde ho dále využijí. Například k výrobě zdobených hrnečků.
  • Pokud se nějaké nálepky vrátí, rozdávám je zdarma lidem, kteří o ně mají zájem.
  • Netisknu zbytečné návody, najdete je na webu i s video manuálem.
  • Netisknu faktury. Potvrzení objednávky vám přijde e-mailem.